Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Tworzymy serwer hamachi na plikach 2010R.


zarski99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krok 1:

Pobieramy Programy.

1.Hamachi.


http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/p2p/Hamachi.html

Zaufana strona nie daje skanu.

2.VirtualBox.


http://www.dobreprogramy.pl/VirtualBox,Program,Windows,13122.html

Zaufana strona nie daje skanu.

3.Pliki serwerowe 2010r by mcnc c pl


http://www.mcnc c.pl/VipFiles/0003/[/size][/center]


[size="4"]


Zaufana strona nie daje skana.

4.Program do łączenia plików.


http://www.programosy.pl/program,dzielenie-plikow.html

Zaufana strona nie daje skana.

5.PortMap by Terael (ja).


http://speedy.sh/T4nDC/PortMap-By-Terael.rar

Skan:


http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=760e20b64343f2af8f178829876cf28390dbfafd606736f1fd2597b7f176a6d1-1324113745

6.MySql


http://speedy.sh/yYdUz/Navicat-MySQL-with-CraCk.rar

Skan:


http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=4f6edd1d8aebb6aa25f3383f44499baf8e3ee125e6c6bb03d5b63b2735730b57-1324118984

Krok 2:

Łączymy pliki i wypakonywujemy je.

Włączamy VirtualBox i robimy tak jak na screenach.

 


[url="http://imageshack.us/photo/my-images/585/20111217104633.png

 

Wybieramy BSD i wpisujemy nazwę serwera.

 


http://imageshack.us/photo/my-images/713/20111217104746.png/
http://imageshack.us/photo/my-images/220/20111217104813.png/
http://imageshack.us/photo/my-images/259/20111217104835.png/
http://imageshack.us/photo/my-images/208/20111217104847.png/
http://imageshack.us/photo/my-images/254/20111217104903.png/
http://imageshack.us/photo/my-images/819/20111217104924.png/
http://imageshack.us/photo/my-images/820/20111217104944.png/

 

Krok 3:

Włączmy serwer.

 


http://imageshack.us/photo/my-images/213/20111217105006.png
http://imageshack.us/photo/my-images/269/20111217105150.png
[http://imageshack.us/photo/my-images/703/20111217105059.png

 

Robimy sieć hamachi.

 


http://imageshack.us/photo/my-images/845/20111217110801.png
http://imageshack.us/photo/my-images/403/20111217110824.png

 

Wpisujemy to co na Screenie.

 


http://imageshack.us/photo/my-images/528/20111217105303.png
[/spoiler] [code]/
Wchodzimy w
Configure->Networking->Interfece->NO->NO->Konfigurujemy jak na screenie jest napisane->OK->YES->Cancel->Cancel->
Exite Install
[spoiler] [code]
http://imageshack.us/photo/my-images/404/20111217105440.png

 

Aktywujemy porty w portmapie ip z hamachi z końcówką .100

Wpisujemy to co na screenie.

 


http://imageshack.us/photo/my-images/832/20111217105530.png

 

Wpisujemy to co na screenie.

 


http://imageshack.us/photo/my-images/27/20111217105556.png
http://imageshack.us/photo/my-images/97/20111217105610.png
http://imageshack.us/photo/my-images/819/20111217105629.png

 

Krok 4:

Łączymy się z mysql

Klikamy connection

w Hostname IP z hamachi z końcówką 100

Login: root

Hasło: jerry

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...